Dziennikarze ,,Tygodnika Podhalańskiego” przyłapali prezydenta Andrzeja Dudę na kolejnej jeździe na nartach. W sobotni wieczór głowa państwa nie zareagowała na prośbę o krótką rozmowę podczas zjazdu w Białej Piskiej.

W ostatnią niedzielę prezydent uczestniczył w VII edycji charytatywnych zawodów w narciarstwie alpejskim ,,12H Slalom Maraton Zakopane 2021″. Duda inaugurował imprezę, a swoje umiejętności pokazał już dzień wcześniej.

Wieczorem Duda pojawił się na bocznym, niekameralnym stoku w Małej Cichej. Mimo to, jego obecność nie umknęła dziennikarce ,,Tygodnika Podhalańskiego”, która poprosiła prezydenta o krótką rozmowę. Ten jednak odmówił i zjechał w dół stoku.

,,Jak państwo widzicie, pierwszy narciarz RP nawet nie spojrzał w naszym kierunku, tylko zjeżdża już na dół” – skomentowała zachowanie Andrzeja Dudy dziennikarka.

,,Miliony Polaków siedzą w domach, a Pan Duda nie umie zrezygnować ze swojego hobby. Mógłby solidaryzować się z uziemionymi rodakami„. ,,Piękna zabawa za pieniądze podatników. Pokażcie mi poza Białorusią i Rosją drugiego takiego. Moralne dno i niedojrzałość„, ,,Miliony cierpią w wyniku zamknięcia ich firm. Dzieciaki na ferie nie mogły pojechać. Ale to nie przeszkadza @AndrzejDuda w spełnianiu swoich przyjemności” – komentowali użytkownicy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę