Zaginęła 14-letnia Patrycja z Przenoszy w Małopolsce
fot. KPP Limanowa

Policja z Tymbarku apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Zaginęła 14-letnia dziewczyna z miejscowości Przenosza w woj. małopolskim. Okoliczności zaginięcia są owiane tajemnicą. Wiadomo, że w środę 30 listopada 14-latka poszła do lokalnej szkoły w miejscowości Szczyrzyc. Nastolatka wyszła z domu ok. godz. 11:50, ale do szkoły nie dotarła. Od tamtej pory urwał się z nią wszelki kontakt, dziewczyna nie nawiązała go nawet z najbliższą rodziną.

Do zaginięcia doszło w środę 30 listopada, ok. godz. 11:50, kiedy 14-letnia Patrycja była widziana po raz ostatni, kiedy wychodziła z domu w miejscowości Przenosza, pow. Limanowski, woj. małopolskie. Według planu nastolatka miała udać się do szkoły w miejscowości Szczyrzyc, ale nie dotarła do placówki. Po opuszczeniu domu urwał się z nią także wszelki kontakt.

Zaginęła 14-letnia Patrycja z Przenoszy w woj. małopolskim. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Policja z Tymbarku apeluje do społeczeństwa o pomoc w poszukiwaniach. Upubliczniono w tym celu rysopis poszukiwanej 14-latki. Patrycja ma szczupłą budowę ciała, 167 cm wzrostu, ciemne, proste włosy i niebieskie oczy. Charakterystycznym znakiem szczególnym są blizny na nadgarstkach.

Jak przekazała Komenda Powiatowa Policji w Limanowej – w momencie zaginięcia miała na sobie długą czarną kurtkę, czarną z kapturem i nadrukiem, czarne dżinsy, buty na koturnie oraz czarną wełnianą czapkę i czarny plecak marki Adidas.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu 14-letniej Patrycji o ich przekazanie do dyżurnego KPP w Limanowej tel. 47-83-45-400.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!