Pościg za Ukraińcem przy granicy z Białorusią. Próbował przemycić imigrantów z Afryki i Azji
fot. Pixabay

Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło w Gnieźnie w województwie wielkopolskim. W piątkowy wieczór sprawca zaatakował mężczyznę przy użyciu noża lub innego ostrego narzędzia. Ofiara trafiła już do szpitala.

Jak informuje serwis Gniezno24.com, do ataku doszło w piątkowy wieczór w jednej z kamienic nieopodal ulicy Dalkoskiej. Wezwani na miejsce ratownicy zastali mężczyznę, który miał na ciele rany zadane ostrym narzędziem.

Na tak wczesnym etapie śledztwa służby nie były w stanie przekazać bardziej szczegółowych informacji. Portal Gniezno24 wskazał jednak, że najprawdopodobniej użytym narzędziem był nóż, ale niewykluczony jest także inny ostry przedmiot.

Obrażenia doznane przez ofiarę były do tego stopnia niezagrażające życiu, że po przybyciu służb na miejsce mężczyzna był kontaktowy i porozumiewał się z ratownikami. Od razu jednak w ciężkim stanie został zabrany do szpitala.

Lokalny portal poinformował również, że aktualnie policja wstrzymuje się przed przekazywaniem szczegółowych informacji na temat tego zdarzenia. Wiadomo jednak, że funkcjonariusze pracują pod nadzorem prokuratury.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!