Audiobooki

Audiobooki – abonament, pozwala na pobieranie aplikacji na tablet i telefon. W ramach subskrypcji słuchaj dowolnej książki. Wybierz miesięczny abonament i zapisz tytuł na smartfonie. Ilość pozycji zależy od pamięci urządzenia.

Czym jest słuchanie audiobooków w wersji audio?

Audiobooki to nie tylko książki mówione, ale też nagrania dźwiękowe, z zapisami publikacji, które czytane są przez lektora. Cieszą się zainteresowaniem przede wszystkim dzieci i młodzieży, ale korzysta z nich coraz więcej osób dorosłych. Są bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ zamiast czytać, można słuchać treści w pociągu, autokarze, na plaży, leżąc na kanapie czy podczas gotowania obiadu. Można włączyć ulubioną książkę w kolejce do lekarza, czy będąc z dzieckiem na placu zabaw lub podczas spaceru w parku. Literatura jest dostępna zawsze i wszędzie.

Uczniowie dzięki audiobookom, mogą w grupie słuchać lektury, bez konieczności jej wypożyczania z biblioteki. Wersja audio książek pozwala się również odprężyć. Odtwarzanie danej pozycji jest przyjemne, bo często znany jest głos lektora. Aktorzy potrafią przekazać treść w sposób bardzo interesujący. Audiobooki są zdecydowanie lepsze od czytania książek, bo nawet nudna lektura, staje się bardziej interesująca.

Audiobooki – abonament w czasie trwania subskrypcji w Empik go

Subskrypcja daje nieograniczony dostęp do audiobooków w trybie offline. Można korzystać na telefonie z systemem Android. Aplikację pobiera się również na tablet. Audiobooki, abonament wykupiony w Empik Go na 30 dni, pozwala na słuchanie bez ograniczeń. Trzeba wybrać odpowiedni plan, od którego zależy ilość pozycji do pobrania. Mając miesięczną subskrypcję, dodaje się do swojej biblioteki w aplikacji smartfon, z oferty abonamentowej. Można słuchać klasyków, ale też światowych bestsellerów, m.in. autorstwa Stephena Kinga, Andrzeja Sapkowskiego, Remigiusza Mroza, Harlana Cobena. Audiobooki – abonament pozwala na czytanie również ebooków i słuchanie podcastów, w domu, w drodze do pracy, w samochodzie, a nawet na urlopie, niezależnie od miejsca pobytu. Przy opisie abonamentu jest podana liczba urządzeń, z których można korzystać.

Czy można przetestować audiobooki za darmo?

Dla nowych użytkowników jest promocja, pozwalająca sprawdzić, czy aplikacja działa prawidłowo. Można testować program bezpłatnie przez 7 dni. Użytkownik słucha i czyta również tam, gdzie internet nie sięga, na co pozwala tryb offline. Korzysta z pozycji obecnych na polskim rynku. Jeśli zdecyduje się pakiet w abonamencie najtańszym, odtwarza na dwóch urządzeniach jednocześnie. Słucha legalnie i bez jakichkolwiek ograniczeń, klasycznych powieści oraz nowości wciąż pojawiających się na rynku. Na stronie z audiobookami, można znaleźć książki, które dopiero opuściły drukarnię.

Dla kogo są audiobooki?

Audiobooki mają wiele zalet, ponieważ obsługa aplikacji jest prosta. Można książkę pobrać na telefon czy tablet i słuchać w każdym miejscu. W dowolnym momencie zatrzymuje się odtwarzanie. Literatura czytana to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem. Nie obciąża oczu, a wręcz pozwala odpoczywać. Audiobooki są cenione przez osoby niewidome i niedowidzące oraz borykające się z zaćmą, jaskrą czy innymi dolegliwościami. Słuchanie z zamkniętymi oczami pozwala zanurzyć się w powieść i zapomnieć o całym świecie, co przynosi ukojenie. Jest to dobra opcja dla chorych przebywających na oddziałach szpitalnych, również dziecięcych. Sięgają po audiobooki osoby, mające problemy z bezsennością, samotne oraz przykute do łóżka przez chorobę.