Autem wjechał do kościoła! Wrzeszczał, że ucieka przed demonami!

W Hiszpanii mężczyzna wjechał pojazdem osobowym do kościoła. Powiedział, że jest opętany i stara się uciec przed demonami. Zabrano go do szpitala, aby sprawdzić, czy brał narkotyki albo spożywał alkohol.

   

Jak się wyraził desperat, uciekał przed „ciemnymi siłami”. Wydarzenie miało miejsce w środę rano w kościele San Juan Evangelista w mieście Sonseca.

Jak mówią świadkowie, nagle zauważyli jadącego z dużą prędkością w stronę świątyni SUV-a. Samochód z dużą siłą uderzył w ścianę i uszkodził drzwi. Kierujący wydostał się jednak z niego sam. Zapytany, czy potrzebuje pomocy, nie odpowiedział. Wrócił do pojazdu, wjechał do kościoła i podjechał aż pod sam ołtarz.

   

Wezwano policję, przed którą kierowca wyjaśniał, że jest opętany i szukał bezpiecznego miejsca właśnie w pobliżu ołtarza. Dlaczego nie wszedł do kościoła tylko do niego wjechał, tego nie potrafił wyjaśnić.

Z uwagi na obrażenia, jakich doznał „opętany” kierowca, musiał być zabrany do szpitala na badania. Możliwe, że przyczyną nieracjonalnego działania były narkotyki albo alkohol.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News