Auto detaling

Marzysz o samochodzie, który wygląda, jak po wyjedzie prosto z salonu, albo jeszcze lepiej? To możliwe, nawet jeżeli samochód ma kilka lat. Auto detaling to swoista klinika dla samochodów, dzięki którym odzyskują dawny blask. Dowiedz się, kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z usług pielęgnacji samochodów i na czym to polega.

1. Auto detaling – kiedy warto się zdecydować?

2. Pielęgnacja aut – car detalining wnętrz pojazdów

Auto detaling – kiedy warto się zdecydować?

Auto detalinig to szereg usług, których celem jest ochrona samochodu i jego upiększenie. Świadoma pielęgnacja auta to klucz to najlepszych efektów. Z tego powodu w profesjonalnym salonie skorzystać można nie tylko z usług na wysokim poziomie, ale także oczekiwać doboru odpowiednich kosmetyków i zabiegów do danego auta. Indywidualnego podejście to podstawa sukcesu. W trakcie oceny auta brane są pod uwagę nawet niewidoczne gołym okiem rysy czy uszkodzenia. W tym celu powinno zostać wykonana analiza stanu lakieru samochodowego. Kolejny etap to jego renowacja – w tym polerowanie i usuwanie wgnieceń. Istotna jest również ochrona lakieru. Nie każdy kierowca wie, że lakier w samochodzie uszkodzić można w bardzo prosty sposób, np. w trakcie ręcznego czyszczenia i osuszania auta. Z tego powodu, zamiast likwidować powstałe szkody, najlepiej im zapobiegać. Dobrym sposobem na ochronę lakieru jest oklejanie samochodów folią ochronną. Warto wiedzieć, że istnieją folię bezbarwne, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z ulubionego koloru auta. Inny sposób to powłoki ceramiczne. Nałożenie na lakier bezbarwne warstwy daje długotrwałe efekty – może chronić samochód nawet do 5 lat. Warto podkreślić, że powłoka ceramiczna nie wnika do lakieru, dzięki czemu można ją ściągnąć w każdej chwili, bez uszkodzenia karoserii.

Pielęgnacja aut – car detalining wnętrz pojazdów

Auto detailing to nie tylko pielęgnacja karoserii i innych elementów zewnętrznych. Warto zwrócić uwagę także na tapicerkę, którą nie tylko można wyczyścić, ale także nałożyć specjalną powłokę, która zabezpieczy materiał.

Rezultatem dobrze dobranego car detalingu jest samochód z pięknym wnętrzem, błyszczącymi felgami i lśniącą karoserią.
Warto decydować się na zabiegi pielęgnacyjne systematycznie. Dbanie o wygląd zewnętrzny i wewnętrzny auta to nie tylko dłuższa radość z jego nienagannego wyglądu, ale także większa wartość samochodu.

Auto detailing w Poznaniu oferuje Car Scare, jedna z pierwszych firm w Polsce, która do swojej oferty włączyła kompleksową pielęgnację samochodów.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna