Są osoby, które w wyjątkowy sposób radzą sobie z przeciwnościami losu, są odporni na stres i nie sposób ich złamać. To głównie trzy znaki zodiaku – baran, skorpion i lew! Taką analizę przeprowadziła redakcja gazeta.pl.

Barany to urodzeni liderzy. Świetnie sprawdzają się na kierowniczych i dyrektorskich stanowiskach. Potrafią doskonale zarządzać zespołem, bo mają wśród pracowników ogromny szacunek i posłuch. Cechuje ich niezwykła charyzma, racjonalne podejście do rzeczywistości a także duża odporność na stres. Lubią działać pod wpływem presji czasu i są niesamowicie konsekwentni. Dzięki wrodzonej determinacji potrafią osiągać sukcesy.

Moc skorpionów to ich emocjonalna siła. Nigdy się nie poddają i nie popadają w rozpacz z powodu niepowodzeń. Potrafią wiele znieść, są bardzo odporni psychicznie. Lubią mieć jasno określone cele i dobrze zorganizowany czas. Czasem stosują taktykę „po trupach do celu”, która przynosi zamierzone cele. Są zaangażowani we wszystko co robią.

Kolejnym znakiem zodiaku, który jest skazany na sukces jest lew. Wszystkie przeciwności losu pokonuje z uśmiechem na ustach. Nigdy się nie poddaje, w najtrudniejszych sytuacjach szuka rozwiązań. Bywa impulsywny i przewrażliwiony, łatwo go wyprowadzić z równowagi. Ale dzięki tym wybuchom gniewu szybko się oczyszcza wewnętrznie i z większą motywacją przystępuje do kolejnych wyzwań. Lwy są postrzegani jako dobrzy szefowie.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę