Według doniesień amerykańskiego tabloidu „The Globe” brytyjską rodzinę królewską może czekać jeden z największych skandali w ostatnich latach. Jak informuje gazeta, na włosku wisi małżeństwo księcia Williama i księżnej Kate. Powodem ma być romans Williama z przyjaciółką księżnej Kate Rose Hanbury. Gazeta – powołując się na informatora zbliżonego do rodziny królewskiej – pisze, że księżna Kate po wyjściu na światło dzienne romansu jej męża nakazała usunięcie Hanbury ze śmietanki towarzyskiej Londynu.

Zdaniem „The Globe” małżeństwo książęcej pary szybko chyli się ku upadkowi i trwają już rozmowy o warunkach rozwodu, w tym o opiece nad dziećmi oraz o podziale majątku wynoszącego około 250 mln dolarów.

„Książę William i jego zazdrosna żona Kate rozmawiają o rozwodzie ze swoimi prawnikami. Ich małżeństwo rozpada się przez skandaliczne doniesienia o romansie księcia”, twierdzi tabloid, podkreślając, że księżna Kate czuje się upokorzona. Nie spodziewała się bowiem tego, że William może ją zdradzić.

Jako pierwszy informację o spodziewanym rozwodzie pary książęcej podał magazyn „In Touch Weekly”. Po publikacji materiału książę William zdecydował się pozwać gazetę do sądu, zaś jego prawnicy określili doniesienia magazynu jako nieprawdziwe, wysoce szkodliwe i naruszające prywatność księcia.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę