REKLAMA

Adam Bodnar
Fot. Adam Bodnar Twitter

Jak wynika z nieoficjalnych póki co informacji, Prokurator Generalny Adam Bodnar nie posłuchał apeli prezydenta Andrzeja Dudy. „Super Express” twierdzi, że nie postanowi zarządzić przerwy w odbywaniu kary przez Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

REKLAMA

Prezydent Andrzej Duda nawoływał do Adama Bodnara, aby „jak najszybciej naprawił błąd” i wypuścił na wolność Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Jego słowa, jak można było się tego spodziewać, spotkały się z odpowiedzią Prokuratora Generalnego.

Redakcja tabloidu sugeruje, że Bodnar jak najszybciej zamierza przekazać całą sprawę w ręce prezydenta. W przyszłym tygodniu Andrzej Duda ma otrzymać akta dotyczące skazanych byłych ministrów, wraz z osobistym stanowiskiem Adama Bodnara.

REKLAMA

„Super Express” opublikował również wyniki badania, którego celem było poznanie opinii respondentów na temat decyzji prezydenta o wszczęciu postępowania o ułaskawieniu. 57% osób oceniło ją za negatywną, 27% za pozytywną, a 16% nie miało zdania.

Badanie przeprowadzone przez Instytut Badań Pollster 13 i 14 stycznia metodą CAWI na próbie 1048 dorosłych Polaków wykazało, że maksymalny błąd oszacowania wynosi 3 procent.

REKLAMA

REKLAMA