REKLAMA

Ochroniarz
Fot. Twitter

Do nietypowego zdarzenia doszło w jednym z dyskontów w Jastrzębiu-Zdroju. Pracujący w sklepie ochroniarz zauważył 26-letnią Czeszkę, która chciała dokonać kradzieży. Mężczyzna nie chciał na to pozwolić i ruszyć za kobietą w pościg.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w ostatnią środę w godzinach wieczornych. Lokalna policja przekazała, że 26-letnia obywatelka Czech zabrała z jednego ze sklepów dwa opakowania mleka w proszku dla dzieci, po czym opuściła dyskont, nie płacąc za towar.

Pracownik ochrony zauważył zachowanie kobiety i usiłował ją zatrzymać, ale udało się jej wymknąć i wsiąść do samochodu. Po chwili ruszyła, ale mężczyzna nie dawał za wygraną, dlatego wskoczył na maskę jej pojazdu.

REKLAMA

Na nagraniu zamieszczonym w sieci widać, jak ochroniarz uczepił się maski, nie zważając na fakt, że kobieta zaczęła jechać. – Wyjechała z parkingu na jezdnię i przejechała z mężczyzną na masce swojego pojazdu około 200 metrów. W trakcie swojej jazdy, na skrzyżowaniu przejechała także na czerwonym świetle. Po chwili zrozumiała, co zrobiła i się zatrzymała – poinformowała Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Po zatrzymaniu obywatelki Czech, usłyszała ona zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Może jej grozić nawet 3 lata pozbawienia wolności.

REKLAMA

REKLAMA