Brutalne pobicie kobiety uchwycono na nagraniu. Sprawcą też jest kobieta [FILM]

Kobieta pobita przez kobietę w Pabianicach
fot. Straż Miejska Pabianice

Do sieci trafiło dramatyczne wideo z pobicia, do którego doszło w ubiegły weekend w Pabianicach. Na nagraniu widać kobietę, która podchodzi na przystanku autobusowym do innej kobiety, a następnie zaczynają ją bić. Co ciekawe, kiedy napastniczka zobaczyła twarz ofiary, jej mimika wskazywała na lekki szok. Pobiła nie tę kobietę, którą chciała? Policja poszykuje bandziora „w spódnicy”.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 23 czerwca, na rogu Waltera Jankego i Nawrockiego w Pabianicach – donosi serwis epainfo.pl.

Lokalny portal udostępnił w sieci nagranie z miejskiego monitoringu, którego kamery uwieczniły karygodny atak kobiety na inną kobietę.

REKLAMA

W materiale wideo z Pabianic widać ubraną na sportowo kobietę, która wchodzi pod wiatę przystanku autobusowego, a następnie atakuje siedzącą tam ofiarę. Napastniczka bije ją pięściami i szarpie, a następnie przewraca na ziemi.

Skandaliczne nagranie z Pabianic. Kobieta rzuciła się z pięściami na inną kobietę

Kuriozalność całej sytuacji – jak wskazuje epainfo.pl – wzmaga podejrzenie, iż napastniczka prawdopodobnie zaatakowała nie tę kobietę, którą chciała zaatakować. Gdy ofiara leżała już na ziemi, atakująca prawdopodobnie dopiero wtedy zobaczyła jej twarz.

Wówczas – jak widać na nagraniu – na twarzy agresorki pojawia się zszokowana mina.

REKLAMA

Poszkodowana została zabrana na SOR, a następnie zgłosiła pobicie.

Nagranie z monitoringu udostępniła w sieci straż miejska z Pabianic.

Sprawczyni ataku jest poszukiwana przez policję.

Udostępnij: