Atak
YouTube | ABC 7 Chicago

Przerażające sceny wydarzyły się w restauracji należącej do sieci fast foodów. W Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak pracownica zaatakowała 15-letniego klienta. Kobieta miała przy sobie kastet.

Do zdarzenia doszło 15 listopada w jednej z restauracji McDonald’s w dzielnicy Near West Side w Chicago. Lokalna policja przekazała, że do lokalu weszła mająca akurat tego dnia wolne pracownica i skierowała się w stronę jednego z klientów, którego zaatakowała.

Agresorka miała założony na dłoń kastet, którym uderzała nastolatka, również po głowie. Jeden ze świadków nagrał to zdarzenie. Na filmie widać, jak ofiara próbowała się bronić, ale nie było to łatwe.

Kobieta goniła 15-latka po całej restauracji, ale na szczęście innym klientom udało się ją zatrzymać. Ranny 15-latek został zabrany do szpitala, ale nie wiadomo, w jakim jest stanie. Jak dotąd nikt nie został również zatrzymany.

– Bezpieczeństwo naszych klientów i załogi jest naszym priorytetem numer jeden. Działania tego członka załogi, podczas gdy poza godzinami pracy odwiedzał restaurację jako klient, są niedopuszczalne. Nie jest on już członkiem naszej organizacji – brzmi komunikat sieci.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę