Pobili małoletniego chłopca. Policja poszukuje trzech mężczyzn
dot. KMP Bydgoszcz

Policja z Bydgoszczy poszukuje trzech mężczyzn, którzy pobili małoletniego chłopca. W wyniku ataku dziecko doznało obrażeń ciała. Policjanci udostępnili w Internecie wizerunek trójki poszukiwanych. Napastnicy zostali nagrani przez miejski monitoring.

Do zdarzenia doszło 6 sierpnia, ok godz. 19:05 w pobliżu skrzyżowania ulic Promenada i Frycza-Modrzewskiego w Bydgoszczy – przekazali mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Sprawców ataku na nieletniego chłopca miało być trzech.

Mężczyźni zaatakowali dziecko na wysokości nowo oddanego do użytku nabrzeża na bydgoskim Starym Fordonie – podaje „Wirtualna Polska”. W wyniku ataku chłopiec doznał obrażeń ciała.

Chłopiec pobity przez trzech mężczyzn na bydgoskim Starym Fordonie. Policjanci udostępnili w sieci wizerunek poszukiwanych

Sprawców do tej pory nie udało się złapać. Trwają poszukiwania, a policjanci mają nadzieję, że społeczeństwo pomoże w ustaleniu tożsamości napastników. Do sieci trafił kadr z nagrania miejskiego monitoringu, na którym widać trzech mężczyzn ubranych w dresową odzież, przemieszczających się chodnikiem.

Mundurowi proszą wszystkich, którzy mogą znać osoby ze zdjęcia albo posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, aby skontaktowały się telefonicznie lub osobiście z bydgoską policją.

Informacje można przekazać policji pod numerem alarmowym 112 (powołując się na numer sprawy L.dz. IV Kr-1799/23) lub dzwoniąc pod numery 47 751 58 36, 47 751 58 11, 47 751 58 10, a także całodobowo pod numer 47 751 58 59.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę