Zatrzymany
Fot. Policja Augustów

Policjanci z Augustowa zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który chciał nabyć e-papierosa o wartości 150 złotych, ale nie chciał za niego zapłacić. W trakcie zatrzymania doszło do niespodziewanych scen.

Jak wynika z oficjalnej informacji prasowej augustowskich policjantów, zainteresowany nabyciem e-papierosa 19-latek pojawił się na dworcu PKP w Augustowie, gdzie miał nabyć przedmiot na sprzedającego.

– Do zdarzenia doszło w połowie kwietnia. Mężczyzna zainteresowany kupnem e-papierosa o wartości 150 złotych, umówił się ze sprzedającym na dworcu PKP w Augustowie. Podczas spotkania rzekomy kupujący zabrał przedmiot i zaczął uciekać – zrelacjonowali mundurowi.

Pokrzywdzony rzecz jasna zaczął gonić uciekiniera. Gdy chciał odzyskać od niego przedmiot, został jednak kilkukrotnie uderzony przez 19-latka. Mundurowym szybko udało się namierzyć napastnika.

Co najciekawsze, 19-latkowi za ten czyn grozi nawet do 10 lat więzienia. Nie wiadomo, czy pokrzywdzony doznał jakichś poważniejszych obrażeń w wyniku ataku złodzieja. Policjanci nie przekazali żadnych informacji w tej sprawie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę