Chwile grozy na jarmarku świątecznym. Zabawa prawie ich zabiła [WIDEO]

Karuzela
Fot. Twitter | BNO News Live

Do przerażającego zdarzenia doszło na jednym z jarmarków świątecznych w Londynie. Dwóch mężczyzn postanowiło udać się do kuli wystrzeliwanej w powietrze na linach. Nie mogli jednak przewidzieć, że dojdzie do awarii.

REKLAMA

Na coraz większej liczbie jarmarków zaczynają się pojawiać różnego rodzaju atrakcje, których celem jest dostarczenie uczestnikom emocji. Chodzi między innymi o elementy wesołego miasteczka czy różnego rodzaju karuzele.

Zlokalizowany w Londynie jarmark Winter Wonderland jest jednym z najpopularniejszych w całej Europie. Znajduje się tam kilka ekstremalnych atrakcji, a także tradycyjne budki z jedzeniem czy lodowiska.

W środę na terenie jarmarku doszło do groźnego wypadku. Dwóch mężczyzn planowało wystrzelić się w powietrze w fotelach na linach, które były otoczone metalową kulą. Atrakcja nie zadziałała jednak tak jak należy.

REKLAMA

Podczas naciągania lin jedna z nich puściła element, w którym siedzieli ludzie. W konsekwencji kula wystrzeliła w bok, uderzając z impetem w metalowy element konstrukcji. Na szczęście mężczyznom nic się nie stało.

Podziel się: