Zwłoki 66-latki odnaleziono pod posadzką budynku w Klenicach. Zabójcą ma być syn
fot. Twitter | @Policja_KSP

Dwaj mężczyźni z Klenicy w pow. zielonogórskim (woj. lubuskie) zostali aresztowani w związku z makabrycznym odkryciem na jednej z posesji. Pod posadzką budynku gospodarczego odkryto zwłoki 66-letniej kobiety.

Jak przekazała w środę Polskiej Agencji Prasowej rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, Ewa Antonowicz – prokuratura ze Świebodzina prowadzi postępowanie w związku z odkryciem na jednej z posesji w Klenicy martwego ciała 66-letniej kobiety.

„Zatrzymane zostały dwie osoby, syn i wnuk. Dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, na jutro zaplanowano czynności z udziałem prokuratora” – informuje Antonowicz.

Rzeczniczka dodała, że dramatyczne odkrycie miało miejsce we wtorek. Aresztowanym podejrzanym nie postawiono jeszcze żadnych zarzutów.

Koszmarne odkrycie na posesji w Klenicach. Odkryto zwłoki 66-latki, zabetonowane pod posadzką budynku

Dziennikarze portalu „pościgi.pl” skontaktowali się w tej sprawie z mieszkańcami Klenicy. Według nieoficjalnych informacji odnalezione ciało ma należeć do pani Danuty, do której śmierci miał doprowadzić jej syn Dominik. W ukryciu ciała 66-latki miał z kolei pomagać jej wnuk – syn Dominika. Zwłoki zostały rzekomo zabetonowane pod posadzką budynku gospodarczego.

Do zabójstwa miało dojść w drugi dzień świąt. Portal donosi, że po wszystkim syn rzekomo zamordowanej kobiety zgłosił na policję jej zaginięcie. O popełnieniu przestępstwa przez ojca miała z kolei donieść na policję jego córka i jednocześnie wnuczka 66-latki.

Według informacji, przekazanych przez rzeczniczkę prokuratury – zatrzymani mężczyźni mają 49 i 25 lat.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę