Ciało Ukraińca przed Biedronką. Odkrycia dokonał przechodzień

policja
fot. Pixabay

W czwartek w wielkopolskich Obornikach dokonano wstrząsającego odkrycia. Na parkingu przed jednym ze sklepów sieci Biedronka znaleziono zwłoki mężczyzny. Tamtejsza policja przekazała, że zmarłym był obywatel Ukrainy.

REKLAMA

Jak informuje portal oborniki.naszemiasto.pl, do ujawnienia zwłok doszło w czwartek w godzinach popołudniowych. Ciało obywatela Ukrainy znajdowało się w samochodzie, który z kolei stał zaparkowany przy markecie Biedronka na Osiedlu Leśnym w Obornikach.

– Przechodzień ujawnił zwłoki, które znajdowały się w samochodzie. Ciało należy do 40-letniego obywatela Ukrainy. Prowadzimy czynności wyjaśniające w tej sprawie – przekazała sierż. szt. Izabela Leśnik, oficer prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach, cytowana przez portal oborniki.naszemiasto.pl.

REKLAMA

Mężczyzna był widziany dzień wcześniej

Wspomniany portal cytuje słowa pracownic sklepu, które przekazały, że widziały mężczyznę zeszłego wieczoru. – Kiedy zjawiły się następnego dnia na popołudniowej zmianie, zaobserwowały, że ten człowiek, przebywa dokładnie w tym samym miejscu – czytamy.

To kolejny podobny przypadek, opisywany w ostatnim czasie przez lokalne media. Na początku maja na parkingu przy ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie Trybunalskim znaleziono zwłoki mężczyzny o nieustalonej jak dotąd tożsamości.

Udostępnij: