Ciekawe zastosowanie torebki do herbaty

Zaparzasz herbatę i wyrzucasz torebkę do kosza? Okazuje się, że może być bardzo przydatna. Jej niezwykle ciekawe zastosowanie zaskoczy każdego. Od dzisiaj nie wyrzucisz zużytej torebki po herbacie!

Codziennie każdy z nas wyrzuca co najmniej jedną torebkę od herbaty. Niewiele osób zna jednak sposób na jej wykorzystanie. Wystarczy umieścić ją w lodówce na kilka godzin, a efekty zaskoczą każdego. Poznaj ciekawe zastosowanie torebki po herbacie.

Ciekawe zastosowanie torebki po herbacie. Wystarczy, że włożysz ją do lodówki

Ciekawe zastosowanie torebki do herbaty

Wiele osób zmagało się chociaż raz z nieprzyjemnym zapachem z lodówki. Regularne mycie jej wnętrza przynosi najlepsze efekty, ale co gdy ten problem dotyka nas częściej, nawet pomimo dogłębnego czyszczenia lodówki? Wtedy bardzo pomocna okazuje się zużyta torebka od herbaty.

Trik z użyciem torebki od herbaty jest ekologiczny i skuteczny. Wysusz torebkę po herbacie, a potem połóż na małym talerzyki i umieść w lodówce. Po upływie dwóch dni nieprzyjemne aromaty powinny zniknąć. Czarna herbata usuwa niechciane zapachy produktów i potraw, a w dodatku usuwa nadmiar wilgoci, która jest przyczyną szybszego rozwoju pleśni.  Pamiętaj jednak o wyrzucaniu starych potraw czy produktów i regularnym czyszczeniu lodówki.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę