Fot. Creative Commons

Od kwietnia 2019 roku wiadomo, że Grzegorz Markowski nie będzie już dalej stanowił podstawy zespołu Perfect z powodu swojego stanu zdrowia. Pożegnalne koncerty musiały z kolei być odwołane przez pandemię. Jak obecnie czuje się słynny muzyk?

W rozmowie z wp.pl, informacje na temat aktualnego stanu zdrowia Grzegorza Markowskiego przekazała menedżerka zespołu Perfect, Anna Cieplicka. Wyjaśniła ona, że w oświadczeniu wydanym przez muzyka nie ma żadnej sensacji.

– Mogę od razu skomentować wszystkie fantastyczne plotki, które pojawiły się niemal natychmiast po opublikowaniu tego oświadczenia: nie, Grzegorz nie jest obłożnie chory, a tym bardziej umierający. Nic z tych rzeczy – oświadczyła.

W dalszej części wypowiedzi Cieplicka dodała, że wycofanie się Markowskiego z pożegnalnych koncertów jest spowodowane czymś innym.

– Pożegnalna trasa anonsowana była jeszcze przed pandemią, koncerty miały się odbywać w dużych halach, bilety wyprzedały się natychmiast. A dziś wszystko się zmieniło i, jeśli dobrze pójdzie, te koncerty muszą się odbywać z udziałem tylko połowy publiczności. A to oznacza, że trzeba będzie zagrać dwa koncerty, z których każdy trwa co najmniej półtorej godziny. To byłoby dla Grzegorza zbyt dużo – wyjaśniła.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Cezary K.

Redaktor strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Wiadomości, Kulinaria