Słyszy się o sytuacjach, że ludzie na całym świecie urządzają tak zwane Corona Party. Muszą słuchać zaleceń i stosować kwarantannę. W tym czasie organizują przyjęcia. Po co?

Sytuacja, jaka teraz jest w Europie zmieniła życie wielu ludzi. Wielu z nich pracuje zdalnie, dzieci nie chodzą do szkół i przedszkoli. Rządy wielu państw wręcz nakazują obywatelom pozostanie w domu. Kwarantanna to jedyny sposób, póki co, aby wirus nie rozprzestrzeniał się. Niektórzy w tym czasie organizują tzw. Corona Party.

Należy pamiętać, że koronawirusem najczęściej można zarazić się drogą kropelkową. Podczas zwykłej imprezy ryzyko zarażenia wzrasta do maksimum. W internecie można się natknąć na relacje z tak zwanych Corona Party. Jak informuje wizaz.pl osoby biorące w nich udział nie spotykają się jednak twarzą w twarz, więc nie ma ryzyka zarażenia się koronawirusem.

Jak wygląda Corona Party? Ludzie organizują imprezy po sąsiedzku. Na przykład w ramach jednego osiedla, wychodzą na balkony, włączają głośno muzykę i tańczą. Szczególnie jest to popularne we Włoszech, w wyjątkowo imprezowym narodzie.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!