Cztery kobiety pobiły się nad jeziorem. Grozi im do trzech lat

Rozróba
Facebook | Super Tydzień Chełmski

Trzy młode kobiety zostały zatrzymane po bójce w jednym z lokali nad Jeziorem Białym w województwie lubelskim. Zatrzymane usłyszały już zarzuty i grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Policjanci ustalili, że 23 lipca kobiety przebywały w Okunince. Nad ranem w jednym z lokali rozrywkowych wywiązała się między nimi utarczka, która przeistoczyła się w regularną walkę z udziałem czterech rozwścieczonych pań.

W trakcie pojedynku kobiety uderzały się, wyzywały, szarpały, kopały, ciągnęły za włosy, a jedna z nich próbowała zaciągnąć drugą do jeziora. Jedna z uczestniczek zajścia twierdzi, że w wyniku bójki straciła buty i telefon.

Całe zdarzenie obserwowało wiele osób, jednak nikt nie rozdzielił kobiet, nie udzielił ani nie wezwał pomocy. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny całego zajścia.

REKLAMA

Zatrzymanymi są mieszkanki Chełma i Lublina w wieku od 28 do 33 lat. Za swój chuligański występek usłyszały zarzuty udziału w bójce. Po wykonaniu czynności procesowych zostały zwolnione. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się: