Pixabay.com

Do niecodziennej sytuacji doszło na Przymorzu w Gdańsku. Podczas kłótni małżeńskiej kobieta wyrzuciła przez balkon z szóstego piętra bloku około 200 tysięcy złotych.

– Funkcjonariusze ustalili na miejscu, że między małżonkami doszło do kłótni, w trakcie której kobieta wyrzuciła przez balkon mnóstwo banknotów. Policjanci podczas przeszukania terenu zebrali i zabezpieczyli większość pieniędzy, a następnie przekazali je właścicielowi, 53-latkowi z Gdańska. Mężczyzna w obecności policjantów założył w banku konto i wpłacił odzyskaną sumę – powiedziała we wtorek w rozmowie z PAP oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku, nadkom. Magdalena Ciska.

Policjanci, którzy zostali powiadomieni o sytuacji przez sąsiadów początkowo podejrzewali, że pieniądze zostały wyrzucone przez seniora, który chciał je przekazać oszustom. Mundurowi będą teraz ustalać, czy doszło do przywłaszczenia mienia przez żonę 53-latka.

– Żałuję, że niestety nie było mnie w pobliżu, bo trochę pieniążków by się przydało. No ale… żeby tak się zdenerwować na męża, który nie wiadomo co musiał przewinić, żeby wyrzucić taką kwotę pieniędzy – powiedziała cytowana przez Polsat News jedna z sąsiadek małżeństwa.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę