orange flex

Orange Flex to nie tylko gwarancja nieograniczonej swobody – to także sposób na oszczędzanie. To proste! Wystarczy, że polecisz Flexa znajomym, a dodatkowe środki pojawią się na Twoim koncie. Mało? Im więcej zaprosisz osób do #GeneracjiFlex, tym więcej dostaniesz gigabajtów internetu – nawet 1000 GB! Sprawdź, na czym polega „Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex, skorzystaj z promocji i ciesz się nowymi możliwościami!

Orange Flex – promocja, dzięki której… zarobisz!

W Orange Flex załatwisz wszystko za pomocą aplikacji! Bez zbędnej papierologii, długoterminowych umów i wychodzenia z domu – opłacisz Plan komórkowy i aktywujesz usługi dodatkowe, a nawet zarobisz! W jaki sposób? Dzięki promocji Orange Flex „Polecaj i zarabiaj” to bardzo proste! Wystarczy, że zaprosisz znajomych do Flexa, a ekstra środki pojawią się na waszych smartfonach – łącznie 100 złotych!

To nie wszystko! Zapraszając członków rodziny czy paczkę przyjaciół do Orange Flex możesz zyskać jeszcze więcej – dodatkowe gigabajty internetu! Prześlij kod polecający pięciu osobom, a w zamian otrzymasz 500 GB. Mało? Kolejna piątka to kolejne GB – razem możesz dostać 1000 GB! Oglądaj filmy i seriale, surfuj po sieci i graj w gry online bez ograniczeń, gdziekolwiek jesteś.

Polujesz na promocje w Orange? Polecaj i zarabiaj z Flexem! Dowiedź się więcej o promocji i zacznij gromadzić oszczędności: https://flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj

Polecaj i zarabiaj z Orange Flex

Chcesz zarobić dodatkowe środki na Plan we Flexie, a może zależy Ci na ekstra gigabajtach internetu? Nie ma problemu – wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby skorzystać z promocji „Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex!

  • Uruchom aplikację Orange Flex

Jeżeli jeszcze nie jesteś częścią #generacjiflex – nic straconego! Pobierz aplikację z App Store, Google Play lub Huawei AppGallerry i wybierz spośród czterech Planów komórkowych. Ciesz się z paczki internetu i nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów w kraju i w roamingu w UE!

  • Prześlij kod polecający

Aby przesłać indywidualny kod polecający znajomemu, wystarczy, że wejdziesz w aplikacji Orange Flex w zakładkę „Polecaj i zarabiaj”. Skopiuj go i prześlij dalej za pomocą komunikatora internetowego lub wiadomości SMS. Nieważne, czy trafi do kogoś z Twojej rodziny, drugiej połówki czy świetnego kumpla – środki zostaną przekazane na Wasze konta Flex po 30 dniach korzystania z sieci. Gotowe!

  • Przeznacz środki, na co tylko chcesz

Dzięki poleceniu Orange Flex dostaniesz ze znajomym 100 złotych do podziału – 70 złotych dla Ciebie, reszta dla niego. Na co je przeznaczyć? Możesz z ich pomocą opłacić dowolny Plan komórkowy albo aktywować Passy, czyli nielimitowane transfery danych. Jeżeli tylko zechcesz, środki przekażemy na Twój prywatny rachunek bankowy. W Orange Flex to Ty dyktujesz warunki i nas to nie dziwi!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę