44-letnia komornik zabita przez 42-letniego dłużnika w Łukowie
fot. Pixabay

Dłużnik postanowił zemścić się na komorniku? W wyniku brutalnego ataku na kancelarię komorniczą w Łukowie (woj. lubelskie) zginęła 44-letnia kobieta. Napastnik ranił także drugą osobę, obecną w biurze. Do obezwładnienia 42-letniego mężczyzny, który dokonał śmiertelnej napaści, policjanci musieli użyć broń palną – podaje „RMF FM”.

Według doniesień stacji, do jednej z kancelarii komorniczych w Łukowie wtargnął 42-letni mężczyzna – jak się później okazało, dłużnik. Tam wszczął awanturę i opluł jednego z pracowników biura. Pracownicy tej kancelarii mieli szczęście, gdyż napastnik wyszedł z niej, nie robiąc nikomu większej krzywdy. Później jednak 42-latek wtargnął do biura innego komornika. Tam już rozegrały się krwawe sceny.

„Do zdarzenia doszło dziś w Łukowie przed godziną 13.00 w jednej z kancelarii komorniczych” – podała miejscowa policja. Do kolejne kancelarii napastnik wtargnął już uzbrojony w nóż. Nie skończyło się na obelgach i poniżaniu. 42-latek użył narzędzia, aby ranić dwoje pracowników biura – kobietę i mężczyznę. 44-letnia kobieta doznała tak poważnych obrażeń, że nie udało się jej uratować. Poszkodowana zmarła.

Krwawy atak na kancelarię komorniczą w Łukowie. Dłużnik zadźgał 44-letnią komornik

„Zmarła 44-letnia komornik, która została zaatakowana przez nożownika w kancelarii komorniczej w Łukowie” – przekazał mediom rzecznik KWP w Lublinie nadkom. Andrzej Fijołek.

Druga poszkodowana osoba – mężczyzna – również padł ofiarą napastnika, ale jego obrażenia okazały się mniej poważne. Jego życiu nic nie zagraża.

Ranny został również sam 42-letni napastnik. Funkcjonariusze z łukowskiej policji, którzy jako pierwsi zjawili się na miejscu zdarzenia, byli zmuszeni użyć broni palnej, aby go obezwładnić. 42-latek wymagał hospitalizacja. Policja wraz z prokuraturą prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności napadu na kancelarię.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę