ośmioro dzieci rannych po upadku z wieży widokowej w czechach
fot. Pixabay

Do tragicznego wypadku doszło w Głogowie w województwie dolnośląskim. Jak informują lokalne media, w jednym z mieszkań przy al. Wolności noworodek spadł z łóżka, w wyniku czego niestety zmarł.

Jako pierwszy informację o tym tragicznym zdarzeniu przekazał serwis MyGlogow.pl. Fatalne zdarzenie miało miejsce w sobotni poranek. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że służby zostały wezwane do noworodka, który spadł z łóżka.

Dziecko możliwie jak najszybciej zostało przetransportowane do szpitala, jednak niestety lekarzom nie udało się go uratować. Maluch trafił na SOR bez oznak życia i choć kontynuowano reanimację, nie dała ona oczekiwanych skutków.

Prezes głogowskiego szpitala Edward Schmidt poinformował, że zgodnie z procedurami przy okazji śmierci dziecka, o sprawie poinformowano już służby, które prowadzą już dochodzenie. Policja i prokuratura póki co nie udzieliła żadnych szczegółowych informacji.

To nie pierwsze takie zdarzenie z ostatnich dni. W sobotni poranek do podobnego dramatu doszło w województwie pomorskim, gdzie mężczyzna na prywatnej posesji przypadkowo potrącił roczne dziecko. Teraz jego rodzice są pod opieką psychologa.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!