REKLAMA

Wypadek
Fot. KP PSP Rawicz

Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło podczas prac polowych w Rawiczu w województwie wielkopolskim. Ręka kobiety została wciągnięta przez maszynę rolniczą. Konieczna była interwencja służb.

REKLAMA

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w ostatni piątek, kiedy to służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie na temat groźnego wypadku w trakcie prac polowych. Na terenie zakładu przy ulicy Targowej ręka kobiety została wciągnięta przez maszynę rolniczą.

Po przybyciu na miejsce, służby ratownicze potwierdziły treść otrzymanego zgłoszenia. Niedługo później straż pożarna ustaliła, że pewien rolnik przyjechał ciągnikiem rolniczym z podczepionym siewnikiem na teren zakładu.

REKLAMA

Na maszynie znajdowała się natomiast unieruchomiona kobieta, której ręka została wkręcona w jeden z podzespołów siewnika. Do zdarzenia doszło w sąsiedztwie, gdzie mężczyzna obsiewał pole.

Strażak-ochotnik przeciął pręt i uratował poszkodowaną, natomiast pierwszej pomocy udzielili jej strażacy z KP PSP w Rawiczu. Następnie kobieta została zabrana do szpitala. Na ten moment nie wiadomo, w jaki sposób doszło do dramatu.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA