Dramat w KFC. Klient nie dostał kukurydzy, postrzelił pracownika

KFC
Fot. Pixabay.com

Pracownik jednej z restauracji sieci KFC w amerykańskim Saint Louis został postrzelony przez klienta. Wszystko za sprawą faktu, że oznajmił mu, iż skończyła się kukurydza. 25-latek trafił do szpitala, a policja zaczęła szukanie sprawcy.

REKLAMA

Do zdarzenia w restauracji KFC w dzielnicy Central West End w Saint Louis doszło w poniedziałkowy wieczór. Do lokalu przyjechał mężczyzna w wieku 40-50 lat i skorzystał z opcji drive thru, aby złożyć zamówienie.

Mężczyźnie najbardziej zależało na kukurydzy, ale dowiedział się od pracownika, że właśnie się skończyła. Klient od razu stracił cierpliwość i zaczął krzyczeć. Następnie wyjął pistolet i podjechał do okienka drive-thru.

Na zewnątrz wyszedł 25-letni pracownik, aby porozmawiać z klientem. Został jednak postrzelony przez niego w brzuch. Mężczyzna w krytycznym, ale stabilnym stanie został przewieziony do szpitala, gdzie rozpoczęła się walka o jego życie.

REKLAMA

Sprawca zdarzenia uciekł spod restauracji. Oprócz 25-latka, na zmianie w KFC była wówczas 56-letnia kobieta, która na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń. Policja podaje, że nie było także rannych wśród klientów restauracji.

Podziel się: