Szpital w Płocku
Fot. Google Maps

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w szpitalu w Płocku. 54-letni mężczyzna wyskoczył przez okno z szóstego piętra, wskutek czego zginął na miejscu. Śledczy wstępnie ustalili, że targnął się na swoje życie.

Do dramatycznego incydentu doszło w piątek w godzinach popołudniowych na ternie oddziału wewnętrznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Na komendę zgłoszenie trafiło o godzinie 13:14. Dotyczyło ono wyskoczenia przez okno jednego z pacjentów.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej potwierdzili, że doszło do dramatu. Jak ustalili, 54-letni mężczyzna wypadł z okna budynku z wysokości szóstego piętra.

Do zdarzenia doszło wewnątrz zabudowań, na patio placówki. W wyniku upadku z bardzo dużej wysokości mężczyzna doznał bardzo rozległych obrażeń i nie udało się go uratować. Obecnie na miejscu lekarze stwierdzili natychmiastowy zgon.

Sprawą od razu zajęła się płocka policja i prokuratura. Wszczęte zostało śledztwo, które ma na celu wskazanie szczegółowych okoliczności i przyczyn tragicznego zdarzenia. Według wstępnych ustaleń służb mężczyzna najprawdopodobniej targnął się na własne życie.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!