13-letnia uczennica ze szkoły podstawowej w powiecie staszowskim zaatakowała nauczycielkę żelazkiem
fot. Pixabay

13-letnia uczennica wściekła się na nauczycielkę. W pewnym momencie chwyciła za żelazko, po czym zaatakowała kobietę! Wykorzystała moment, kiedy nauczycielka pochyliła się nad szkolnym dziennikiem. Kobieta trafiła do szpitala z obrażeniami głowy. Powodem ataku miało być… zwrócenie uwagi 13-latce, aby bardziej przyłożyła się do nauki.

Sytuację z 12 kwietnia opisał portal „Echo Dnia”. Do zdarzenia doszło w jednej ze szkół podstawowych w powiecie staszowskim, w woj. świętokrzyskim. Groźny incydent miał miejsce w czasie lekcji w sali historycznej.

„Kiedy nauczycielka prowadząca zajęcia pochyliła się nad dziennikiem, 13-letnia uczennica uderzyła ją w głowę żelazkiem, znajdującym się na wyposażeniu sali” – czytamy w „Echu Dnia”. Według nieoficjalnych informacji, uzyskanych przez dziennikarzy portalu, do ataku doszło z szalenie błahego powodu.

13-letnia uczennica podstawówki zaatakowała nauczycielkę żelazkiem! Kobieta trafiła do szpitala z urazem głowy

13-latka tego dnia miała rzekomo zgłosić nieprzygotowanie. Nauczycielka zwróciła jej uwagę, aby następnym razem bardziej przyłożyła się do nauki. To właśnie uwaga kobiety miał tak bardzo rozwścieczyć małoletnią uczennicę.

W szkole podstawowej wkrótce pojawiła się karetka pogotowia. Ratownicy medycznie zabrali poszkodowana nauczycielkę do szpitala. Kobieta doznała urazu głowy, ale jej stan nie wymagał hospitalizacji.

Na miejscu pojawili się także funkcjonariusze lokalnej policji. „Dokonali oględzin, zabezpieczyli przedmiot, którym uderzono nauczycielkę. O całej sprawie powiadomimy sąd rodzinny” – przekazała młodsza aspirant Joanna Szczepaniak, rzecznik prasowy staszowskiej policji, cytowana przez „Echo Dnia”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę