policja
Pixabay.com

W miejscowości Bornice w województwie warmińsko-mazurskim dokonano wstrząsającego odkrycia. Na jednej z wiejskich dróg leżały zwłoki mężczyzny. Do tej pory nie udało się ustalić bezpośredniej przyczyny jego śmierci.

Policjanci z Iławy otrzymali zgłoszenie o dramatycznym odkryciu w czwartkowy poranek. Zgłaszający przekazał, że na jednej z wiejskich dróg w miejscowości Bornice znajdują się zwłoki mężczyzny.

Na miejscu pojawiły się odpowiednie służby, które następnie ustaliły, że zmarły mężczyzna to 38-letni mieszkaniec gminy Susz. Policja nie podała jednak, czy na jego ciele były widoczne ślady przemocy lub inne obrażenia.

Na ten moment nie ustalono jeszcze, z jakiego powodu doszło do zgonu mężczyzny. Śledczy są zdania, że jedną z potencjalnych przyczyn mogło być potrącenie. Pod uwagę brane są jednak jeszcze inne scenariusze.

Okoliczności sprawy są badane przez policję pod nadzorem prokuratura. Zabezpieczone zostały ślady na miejscu zdarzenia, a także przeprowadzane są przesłuchania mieszkańców. Ciało 38-latka zostało zabezpieczone do sekcji.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę