REKLAMA

Andrzej Duda
Fot. Twitter

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w uroczystości z okazji Święta Niepodległości. Po defiladzie para przeszła przed pomnik Józefa Piłsudskiego. Do sieci trafiło nagranie z tej sytuacji, które szybko stało się hitem.

REKLAMA

Podczas sobotniego przejścia przed pomnik Józefa Piłsudskiego parze prezydenckiej towarzyszyli marszałek senior nowej kadencji Sejmu Marek Sawicki, obecna marszałek Sejmu Elżbieta Witek, marszałek Senatu Tomasz Grodzki i premier Mateusz Morawiecki.

Obok Andrzeja Dudy szła jego żona, a nagranie z kilkusekundowego spaceru szybko odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. Autor zasugerował, że prezydent w pewnym momencie wyciągnął rękę do małżonki, a ta nie odwzajemniła tego gestu.

REKLAMA

W odpowiedzi na wpis internauci zauważali, że nagranie przedstawia jedynie kilka sekund spaceru. Z wcześniejszych relacji z sobotnich uroczystości wynikało, że para prezydencka również chodziła za rękę przez plac Piłsudskiego.

Internauci doszukujący się drugiego dna w tej sytuacji dostawali również informacje od innych użytkowników. Wskazywali oni, że kilkanaście minut wcześniej, podczas defilady wojskowej, małżonkowie, oglądając maszerujących żołnierzy, rozmawiali ze sobą i żartowali.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA