Dwie kawy jednocześnie? Ranking polecanych ekspresów ciśnieniowych marki Jura

ekspres do kawy Jura

Ekspresy Jura to sprzęty dla wymagających. Wyróżniające się doskonałym wzornictwem, świetnie sprawdzają się w nowoczesnych kuchniach w domu, ale też w biurze. Niezawodność i doskonały serwis door-to-door to kolejne argumenty przemawiające za zakupem modelu tej firmy. Jeśli szukasz innowacyjnego, wysokiej jakości ekspresu, który zachwyci twoich gości dopracowanym designem, postaw na ekspres marki Jura!

Jaki ekspres wybrać? Najważniejsze kwestie, którym warto się przyjrzeć

Wybierając ekspres spośród propozycji firmy Jura, nie można trafić źle. Każdy z nich to urządzenie wysokiej klasy, poszczególne modele różnią się jednak pewnymi parametrami. Zaczynając od ceny! Za tańsze modele zapłacisz niewiele ponad 4000 zł, droższe – mogą kosztować i trzy razy tyle. Dobrze więc na samym początku określić budżet, by porównywać podobne do siebie sprzęty, mieszące się w założonym przedziale cenowym.

Sprawdź, na jakie elementy zwracać szczególną uwagę, czytając specyfikację techniczną i opisy produktów:

 • automatycznie przygotowywane napoje;
 • możliwość personalizacji kaw i zapisywania ustawień;
 • wygodne sterowanie ekspresem;
 • cicha praca;
 • regulowana wysokość dozownika;
 • pojemność zbiornika na wodę;
 • moc i ciśnienie;
 • łatwe czyszczenie i odkamienianie;
 • dodatkowe funkcje;
 • design urządzenia.

Czego możesz spodziewać się po ekspresach Jura? Szerokiej gamy przygotowywanych kaw, doskonałego wzornictwa, a także – rozwiązań, które ułatwiają cieszenie się ulubionym napojem w towarzystwie! Jednym z nich jest możliwość zaparzania dwóch kaw jednocześnie. Zobacz, które modele dają taką możliwość!

Ranking polecanych ekspresów ciśnieniowych Jura – najciekawsze modele

Myślisz o tym, w których ekspresach Jura można przygotować dwie kawy jednocześnie? Pamiętaj, że to tylko jedna z wielu wartych uwagi opcji! Jura to dopracowane modele, które dają dużo możliwości zaparzenia doskonałego, aromatycznego napoju. Sprawdź, które sprzęty będą dobrą inwestycją!

 • JURA S8 Piano Black (EA) – świetnie oceniany ekspres, który pozwoli ci przygotować wiele ulubionych napojów! Jakich? Caffe latte, caffe lungo, cappuccino, espresso, espresso macchiato, flat white, latte macchiato, ristretto. Zwróć uwagę na Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P) – to dopracowane do perfekcji proces dłuższego zaparzania – dzięki temu kawa z ekspresu Jura odznacza się wyjątkowym smakiem. Ulubiony napój przygotujesz, wybierając odpowiednie opcje na dużym, kolorowym wyświetlaczu. Aby zrobić idealną kawę mleczną, wystarczy jedno wciśnięcie przycisku! Docenisz również łatwe uzupełnianie wody i ziaren od frontu.
 • JURA GIGA 10 Diamond Black (EA) – sprzęt dla najbardziej wymagających użytkowników! Lista napojów, które możesz automatycznie przygotować, jest imponująca i obejmuje 35 pozycji – zarówno na ciepło, jak i na zimno (cold brew). Znajdziesz tutaj dwa ceramiczne młynki i dwa zbiorniki na ziarna – to dobre rozwiązanie, by przygotowywać napoje z różnych mieszanek kaw. Zachwyci cię dopracowany ekran Panorama Coffee Panel – interaktywny i intuicyjny w obsłudze. Najlepsze espresso to zasługa Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P), a jeśli chcesz dodać więcej mocy do kawy mlecznej – skorzystaj z Funkcji ExtraShot. To najwyższa półka wśród ekspresów do kawy – przygotowywanie napojów na takim urządzeniu to prawdziwa przyjemność – kolejną będzie doskonale zaparzony, aromatyczny napój!
 • JURA Ena 8 Nordic White – jeden z tańszych modeli marki Jura, który może świetnie prezentować się w jasnej, nowoczesnej kuchni. Automatycznie przygotujesz takie napoje, jak: caffe latte, cappuccino, doppio, espresso, espresso macchiato, ristretto. Perfekcyjne espresso to zasługa omawianego wcześniej Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P). Docenisz również ekran dotykowy TFT wsparty sztuczną inteligencją, która przewiduje upodobania użytkownika, dostosowując odpowiednio widok startowy. Jeśli szukasz możliwie kompaktowego ekspresu Jura, ten sprzęt będzie dobrym wyborem!

Ekspresy ciśnieniowe Jura w sklepie MediaMarkt cieszą się dużym zainteresowaniem i zbierają entuzjastyczne recenzje. Zobacz, który model najlepiej będzie odpowiadał twoim potrzebom – z pewnością okaże się udaną inwestycją!

Podziel się: