Dyrektor
Fot. Twitter 𝐁𝐞𝐤𝐬

Całe Stany Zjednoczone dowiedziały się o skandalu, do którego doszło w jednej z chrześcijańskich szkół z udziałem dyrektora. Mężczyzna został oskarżony o wykorzystywanie nieletnich, a jego wspólniczką miała być sekretarka.

Jason Kennedy jest dyrektorem Liberty Christian School w stanie Tennessee. W toku dochodzenia ustalono, że ściśle współpracowała z nim sekretarka pracująca w tej samej placówce edukacyjnej, która również została aresztowana.

28-latka miała nagabywać nieletnią i zastraszać. – Po wszystkim poprawili na sobie ubrania i zaczęli rozmawiać, jak gdyby nigdy nic się nie stało – zeznawała ofiara dyrektora i sekretarki (New York Post).

Sekretarka nie tylko nagabywała ofiarę, ale także sama ją napastowała. Wcześniej wspólnicy mieli zwabić nastolatkę do domu 47-latka. Łącznie oskarżony dyrektor miał skrzywdzić co najmniej cztery nieletnie dziewczynki.

Jason Kennedy usłyszał łącznie aż 14 zarzutów. Chodziło o czynności seksualne z udziałem nieletnich, nakłanianie nieletnich do obserwowania zachowań seksualnych, pobicie połączone z wykorzystaniem seksualnym, sześć zarzutów pobicia i wykorzystania seksualnego przez autorytet i dwa zarzuty naruszenia ustawy o ochronie dzieci.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę