REKLAMA

Dzieci zgwałciły dziewczynę przed sklepem w Wielkiej Brytanii
fot. Pixabay

To nie mieści się w głowie! Podejrzanymi w sprawie o gwałt na młodej dziewczynie jest… grupka dzieci. Najmłodszy ma 12, a najstarszy zaledwie 14 lat! Wyrostki miały zmusić dziewczynę do obcowania płciowego przed popularnym sklepem spożywczym w brytyjskim mieście. Ofiara jest pod opieką psychologa. Nastoletnim sprawcom postawiono zarzuty.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło przed popularnym marketem spożywczym Morrisons w Rochdale w hrabstwie Greater Manchester na terenie Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zdarzenia, ale zgłoszenie o gwałcie wpłynęło na policję o godzinie 18:00 w sobotę, 10 lutego.

Dzieci podejrzane o dokonanie zbiorowego gwałtu. Do zdarzenia doszło przed marketem w Wielkiej Brytanii

Brytyjscy policjanci zatrzymali czterech małoletnich chłopców w związku z podejrzeniem dokonania przez nich gwałtu zbiorowego na młodej dziewczynie. Wieku ofiary nie podano, ale sprawców już tak – mają zaledwie od 12 do 14 lat.

REKLAMA

„Około 18:00 w sobotę 10 lutego 2024 roku funkcjonariusze zostali wezwani po zgłoszeniu gwałtu w Newbold w Rochdale. Czterech chłopców w wieku 12, 13, 14 i 14 lat zostało aresztowanych pod zarzutem gwałtu i przebywa w areszcie policyjnym. Ofiara znajduje się obecnie pod opieką specjalistów” – przekazał w komunikacie dla brytyjskich mediów rzecznik policji w Greater Manchester.

Z uwagi na wiek sprawców policja nie podaje bardziej szczegółowych informacji na ich temat. Sprawa jest w toku.

REKLAMA

REKLAMA