putin
fot. screen Youtube

Podczas spotkania z dziećmi w jednym z kościołów ksiądz ich zapytał, co trzeba byłoby zrobić, aby na świecie zapanował pokój. Jedna z obecnych na spotkaniu dziewczynek rozbroiła duchownego mówiąc, że „musiałby umrzeć Putin”.

Nagranie z sytuacji w kościele zdobyło popularność w sieci dzięki profilowi „Make Life Harder” na Instagramie. Widać na nim księdza, który w trakcie mszy aktywizuje obecnych na spotkaniu najmłodszych wiernych.

Ksiądz zapytał dzieci, co należałoby zrobić, aby na świecie w końcu zapanowała zgoda. – Jeżeli od was to by zależało, co trzeba dzisiaj zrobić, żeby na świecie zapanował całkowity pokój? Macie jakieś pomysły? – pytał.

Początkowo dzieci udzielały wiadomych odpowiedzi – mówili o życiu w zgodzie czy braku kłótni. Jedna z dziewczynek stwierdziła jednak, że do zaprowadzenia pokoju na świecie konieczna jest śmierć Władimira Putina.

Duchowny nie mógł przejść obojętnie obok takiej odpowiedzi i postanowił odpowiedzieć na jej niezwykle niecodzienną ideę zaprowadzenia pokoju. – Jeżeli Pan Bóg będzie tak chciał, to też tak będzie – oznajmił.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!