REKLAMA

Wybuch w Warszawie. Zginęło dwóch mężczyzn
for. Pixabay

W jednej z warszawskich dzielnic doszło do potężnej eksplozji! Jak informują media – wybuch miał miejsce w jednej z firm przy ul. Spedycyjnej na Białołęce w Warszawie. Eksplozja miała nastąpić podczas prac konserwacyjnych w ciepłowni. W wypadku poważnie rannych zostało dwóch mężczyzn. Obrażenia były niestety bardzo ciężkie. Pomimo długiej reanimacji poszkodowanych nie udało się uratować. Mężczyźni zginęli na miejscu.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w środę, 27 września, na warszawskiej Białołęce – podaje „Super Express”. Ok. godz. 10:40 dyspozytor telefonu 112 odebrał zgłoszenie o wypadku w jednej z firm przy ul. Spedycyjnej. Poszkodowanych zostało dwóch robotników, których niestety nie udało się uratować – nawet pomimo szybkiej akcji i zadysponowania na miejsce śmigłowca LPR.

Eksplozja na warszawskiej Białołęce. W straszliwym wypadku zginęło dwóch spawaczy

„Dwie osoby nie żyją. Są to pracownicy, którzy wykonywali prace konserwatorskie w komorze ciepłowniczej. Mężczyźni wykonywali czynności spawalnicze i z nieustalonych jeszcze przyczyn doszło do eksplozji. Na miejscu lądowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Mężczyznom bardzo szybko udzielono pomocy, niestety, nie przeżyli” – przekazała kom. Paulina Onyszko z policji na Białołęce.

REKLAMA

Na miejscu zdarzenia odbywają się teraz wstępne prace, mające wyjaśnić, jak doszło do przerażającego wypadku. Oprócz policjantów i prokuratora są tam obecni również strażacy, którzy mają za zadanie zabezpieczyć miejsce wybuchu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA