Wypadek
Fot. Info112.pl

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w rejonie miejscowości Gnieżdżewo w województwie pomorskim. Osobowe auto z impetem uderzyło w drzewo, przez co rozpadło się na dwie części. Młody kierujący niestety zginął na miejscu.

Fatalne wydarzenie drogowe miało miejsce tuż przed godziną 4:00 nad ranem, kiedy to służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że pomiędzy miejscowościami Gnieżdżewo i Łebcz doszło do wypadku z udziałem jednego pojazdu.

Zgodnie z treścią przekazanego komunikatu, po przybyciu na miejsce służby znalazły pojazd. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku przekazała, że strażacy zastali koszmarny widok.

Jak się okazało, osobowy samochód nagle zjechał z drogi, po czym z całym impetem uderzył w przydrożne drzewo. Siła zderzenia była na tyle duża, że pojazd po prostu rozpadł się na dwie części, a jego przód wylądował w pobliskim rowie.

Kierujący volkswagenem nie miał szans na przeżycia – młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Teraz sprawą zajęła się prokuratura, której zadaniem będzie ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę