REKLAMA

Lider koreańskiej opozycji dźgnięty nożem
fot. Pixabay

Do niezwykle przykrego zdarzenia doszło w Bydgoszczy. Na jednej z ulic 14-letnia dziewczynka została potrącona przez tramwaj i w bardzo poważnym stanie trafiła do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się jej uratować.

REKLAMA

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w piątek około godziny 15:00 na ulicy Akademickiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kaliskiego. Feralny incydent wydarzył się w rejonie przystanku tramwajowego w dzielnicy Fordon.

Aby przedostać się na drugą stronę ulicy w tym miejscu, należy przejść przez kilkuczęściowe przejście dla pieszych i poczekać na światła sygnalizacji świetlnej. Ponadto należy zwracać uwagę na przejeżdżające tramwaje.

REKLAMA

14-latka niestety nie zachowała należytej ostrożności i wpadła pod tramwaj linii nr 5. Na miejscu obecni byli strażacy, którzy wydobywali ją spod pojazdu. Poszkodowana została zabrana karetką do bydgoskiego szpitala im. dr. Antoniego Jurasza.

Jak wskazała policja, stan nastolatki był bardzo poważny i niestety nie udało się uratować jej życia – przekazała w sobotę w rozmowie z „Expressem Bydgoskim” kom. Lidia Kowalska z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji.

REKLAMA

REKLAMA