Fotoksiążka, najlepszy sposób na przechowywanie zdjęć

Fotoksiążka

Zdjęcia to jedne z tych wartościowych rzeczy, które latami dostarczają najpiękniejszych wspomnień. Kolekcja osobistych kadrów to świetna pamiątka zarówno dla rodziny i przyjaciół, jak i dla przyszłych pokoleń. Jak je przechowywać w nowoczesnej formie? Poznaj fotoksiążkę i kilka ciekawych pomysłów na tworzenie personalizowanych opowieści ze zdjęć.

Czym jest fotoksiążka?

Fotografia jest sztuką, która nieustannie ewoluuje. Pojawiają się innowacje i pomysły na oryginalne wykorzystanie w obiektywie codziennych przedmiotów. Ślub, chrzest maluszka czy urodziny to tylko kropla w morzu okazji, które utrwalamy w swoich kadrach każdego dnia.

Wobec swobody gromadzenia nieskończonej ilości zdjęć narosła potrzeba stworzenia produktów, które pozwolą wyeksponować najważniejsze chwile. Tak właśnie powstała fotoksiążka, czyli nowoczesny album, który swoją unikalną formą sam w sobie stanowi najgorętszy trend. Gdzie tkwi sekret jego popularności? Zaraz się dowiesz!

Wspomnienia na papierze

Z pewnością wciąż masz sentyment do odbitek i namiętnie powiększasz swoją kolekcję o kolejne piękne ujęcia. Odbitki mogą przetrwać wiele lat, ale jeśli często do nich wracasz, pojawiają się widoczne ślady użytkowania. Fotoksiążka to kompromis pomiędzy tradycją a cyfrową technologią. Przechowujesz w niej wspomnienia wydrukowane bezpośrednio na stronach albumu, przedłużając tym samym trwałość cennych oryginałów.

Autorski projekt ze zdjęć

Chcesz stać się autorem wciągającej opowieści? Możesz wykazać się umiejętnościami w projekcie własnej fotoksiążki. Określ tematykę zdjęć i dopasuj do nich autorski szablon. Będzie doskonałym tłem dla Twoich fotografii i naprowadzi odbiorcę na styl artystycznej wypowiedzi.

W projekcie możesz wyrazić się na tysiące sposobów. Na stronie Colorland czeka na Ciebie ponad 300 szablonów zróżnicowanych pod względem stylu i grafiki. Wolisz minimalistycznie, z motywem kwiatów czy bardziej glamour? Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by podkręcić swoje fotki.

Personalizacja, czyli słowa z głębi serca

Wydrukowanie zdjęć na papierze i złożenie ich w książkę nie byłoby niczym nadzwyczajnym, dlatego wprowadzono kilka udogodnień, które uczynią każdy projekt wyjątkowym. W Colorland zamieścisz dowolny tekst na kartach swojej fotoksiążki. Możesz się wykazać kreatywnością i opisać fotki w konkretnym stylu, umieścić kilka cytatów, fragment ulubionej piosenki czy czułą dedykację, jeśli ma to być prezent dla bliskiej osoby.

Wybierz krój i rozmiar czcionki, określ jej kolor i dopasuj do swojej kompozycji. Nadasz całości wyjątkowego stylu, który podkreśli wartość Twoich zdjęć.

Dodatki i swoboda projektowania

Fotoksiążka to zbiór fotek, które są tak bardzo Twoje i wyjątkowe. Masz pełną swobodę we wprowadzaniu zmian w projekcie, a także wachlarz graficznych możliwości. Zmieniaj układ zdjęć, oprawiaj je w fantazyjne ramki, nakładaj maski i ozdabiaj cyfrowymi naklejkami. Masz ochotę na dodatki premium? Wybierz szablon ze złoceniami lub ozdobnym lakierem.

Projektowanie fotoksiążki to przyjemna zabawa, która przywodzi nieco na myśl szkolne prace plastyczne. Tym razem samodzielnie zdecydujesz, kiedy dzieło jest na tyle idealne, by uznać je za skończone.

Format i okładka

Jak widzisz, w procesie projektowania masz wpływ na każdy szczegół. W Colorland omijamy ograniczenia szerokim łukiem 🙂 Twoje wspomnienia zasługują na wyjątkową oprawę, dlatego wybierz rodzaj okładki, by nadać zdjęciom finalnego szlifu. Matowa, błyszcząca, zdobiona, czy może oprawiona ekoskórą?

Fotoksiążka jest dostępna w kilku formatach. Wybierzesz klasyczny rozmiar A4 czy modny dziś kwadrat? Przy tej drugiej opcji są aż 3 propozycje: 20 × 20 cm, 24 × 24 cm oraz 30 × 30 cm. Preferujesz wyraziste ekspozycje? Wybierz fotoksiążkę w formacie A3 i zaimponuj bliskim jakością wspomnień.

Jeśli szukasz idealnego sposobu na przechowywanie zdjęć, bez namysłu wybierz fotoksiążkę. Ukryj cenne kadry za sztywną okładką, wracaj do wspomnień i podziwiaj je, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

Podziel się: