fot. materiały prasowe

Czas to najbardziej deficytowy produkt współczesnych czasów. Ciągle jest go za mało, a im jesteśmy starsi, to wydaje się, że jakoś szybciej nam upływa. Gdy poszukujemy różnego rodzaju produktów użytku osobistego lub domowego, często spotykamy się z koniecznością długiego przeglądania oferty różnych sklepów, które często proponują podobne wyroby, ale w różnej cenie. To właśnie w wyniku potrzeb klientów powstała wygodna w obsłudze wyszukiwarka sklepów i usługodawców, sprzedających swoją ofertę w Internecie.

Wyszukiwarka produktów

Witryna internetowa podobnestrony.pl pozwala szybko i wygodnie znaleźć poszukiwany produkt. Użytkownik ma do dyspozycji kilka ścieżek w zakresie filtrowania i wyszukiwania asortymentu różnych sklepów. Może na przykład skorzystać z tematycznego podziału produktów. W opcji są produkty z następujących branż: moda, elektronika, uroda i zdrowie, produkty dla dzieci, dom i ogród, sport i turystyka. Klikając w zakładkę moda, możemy wybrać podkategorię (odzież damska, odzież męska), określić zakres cenowy oraz wybrać producenta. Stronę zorganizowano w taki sposób, aby klient mógł wyszukiwać produkty od ogółu do szczegółu i nie przegapić atrakcyjnych ofert sprzedażowych.

Inną opcją wyszukiwania jest po prostu wpisanie w oknie wyszukiwarki nazwy danego produktu lub jego producenta. W ten sposób pokazuje się nam gotowy katalog produktów dostępnych w różnych sklepach. Przy każdej wyszukanej rzeczy znajduje się jej opis, cena oraz link przekierowujący do sprzedawcy. Użytkownik otrzymuje także informację o dostępności produktów o charakterystycznych cechach. W przypadku butów jest to ich rozmiar.

Wyszukiwarka kodów rabatowych

Podobnestrony.pl przypadną do gustu osobom, które uwielbiają korzystać z atrakcyjnych akcji promocyjnych swoich ulubionych sklepów. Co istotne w opcji są zarówno bardzo znane marki produktowe, jak i mniej popularne, ale warte polecenia sklepy.

W zakładce o nazwie kody rabatowe, publikowane są informacje o aktualnych promocjach. Przy czym użytkownik do razu widzi, czego dotyczy dany kod rabatowy. Na ikonie informującej o rabacie widnieją bowiem logo i nazwa sklepu, data ważności kuponu oraz ogólne zasady przyznania rabatu. Dzięki temu, od razu wiemy, że dany sklep daje 15% zniżki na pierwsze zamówienie, 10% upust na jakąś konkretną grupę produktów lub oferuje darmową dostawę.

Informator o usługach i ciekawych portalach internetowych

Wiele podmiotów usługowych prowadzi swoją działalność w sieci. Wśród nich znajdują się wszystkie funkcjonujące na rynku banki. Korzystając z podobnestrony.pl można z łatwością znaleźć najlepszą ofertę banku w zakresie założenia konta lub skorzystania z promocji dotyczącej kart kredytowych bądź debetowych.

Portal to także zaufane źródło informacji w zakresie ciekawych stron internetowych o różnej tematyce. Bez problemu znajdziemy tutaj odsyłacze do stron publikujących treści w takich kategoriach jak: biznes i ekonomia, kultura i sztuka, gastronomia, nauka i edukacja, moda uroda i zdrowie. Aby w pełni korzystać z funkcjonalności podobnestrony.pl, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę