Zaginął 29-letni Rafał Knycpl z Oławy
fot. SOS Zaginięcia | Facebook

Po 29-letnim Rafale nie ma już żadnego śladu. Mężczyzna z Oławy w woj. dolnośląskim wyszedł z domu tylko po to, aby zrobić zakupy. Od tego momentu minęło już kilka dni – do dzisiaj rodzina nie ma z Rafałem żadnego kontaktu. Po raz ostatni jego telefon został namierzony we Wrocławiu, dalej ślad się urywa. W sieci opublikowano zdjęcie zaginionego, aby możliwie przyspieszyć poszukiwania dzięki internautom. Rodzina apeluje o pomoc.

Zaledwie dwa tygodnie temu 29-letni Rafał Knycpl z Gaju Oławskiego przeprowadził się do Oławy. Mieszkał tam przez kilkanaście dni. W poniedziałek 20 lutego mężczyzna wyszedł z domu przed godz. 8:00 rano. Udał się do sklepu, aby zrobić zakupy. Wówczas bliscy widzieli go po raz ostatni, gdyż do dzisiaj 29-latek nie wrócił do domu.

Zaginął 29-letni Rafał Knycpl z Oławy. Wyszedł na zakupy i nie wrócił do domu

Od momentu zaginięcia jedyny ślad po Rafale pojawił się we Wrocławiu. Z telefonu zaginionego zalogowano się tam do publicznej sieci WiFi. „Udało się zlokalizować go przy ul. Opolskiej. Jednak od tamtego czasu urządzenie jest nieaktywne” – przekazała policja, cytowana przez „Fakt”.

29-latek porusza się najprawdopodobniej samochodem marki Citroen C4 o numerze rejestracyjnym DOA 59829 w kolorze ciemnego granatu. Po wyjściu z domu miał przy sobie jedynie telefon komórkowy oraz dokumenty. Poszukiwany ma 172 cm wzrostu, krępą budowę ciała, ciemne krótko ścięte włosy i niebieskie oczy – podaje „Fakt”. W dniu zaginięcia był ubrany w ciemne spodnie oraz czarną kurtkę zimową.

Każdy kto widziała Rafała lub ma informacje, mogące prowadzić do jego odnalezienia, proszony jest o pilny kontakt pod nr tel. 478727222 lub pod nr alarmowy 112.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę