Chłopak
Fot. NY Post

Pewien 13-latek z Australii wpadł na genialny pomysł, chcąc dorobić sobie do wyjazdu wakacyjnego. Nastolatek dzięki swojej pomysłowości zarabia nawet 120 zł za godzinę, a zazdrościć mu mogłoby sporo dorosłych osób.

Ben Adler z australijskiego Melbourne postanowił podjąć się odmalowywania krawężników. W okolicy jego zamieszkania dominuje jednorodzinna zabudowa, dlatego chłopak wpadł na pomysł, aby na krawężnikach malować numery domów.

Jak się okazało, pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Taka idea okazała się niezwykle praktyczna między innymi dla kurierów czy dostawców, którzy jadąc ulicą od razu widzą, gdzie powinni się zatrzymać.

– Zawsze chciałem mieć własny biznes, ponieważ moi rodzice i wielu członków mojej rodziny też taki ma – powiedział 13-latek w rozmowie z 7 News, opowiadając o swojej dochodowej pomysłowości.

W same weekendy chłopak przepracowuje około 20 godzin i w tym czasie pokonuje na rowerze 50 km aby się dostać pod poszczególne adresy. A ponieważ jest się w stanie podjąć więcej, niż jednego zlecenia na godzinę – jego zarobi naprawdę robią wrażenie!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę