REKLAMA

Roman Giertych
Fot. Roman Giertych Twitter

Poseł Koalicji Obywatelskiej Roman Giertych ponownie stał się aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem zamieścił w sieci wpis dotyczący zatrzymanych Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Opublikowane przez niego zdjęcie odbiło się szerokim echem.

REKLAMA

Choć od zatrzymania byłych szefów CBA minęło już kilka dni, to temat ten w dalszym ciągu wzbudza sporo emocji. 20 grudnia obaj posłowie PiS usłyszeli prawomocne wyroki za udział w tzw. aferze gruntowej z 2007 roku.

Jedną z osób, które najmocniej walczyła o osadzenie polityków w więzieniu był Roman Giertych. Obecny poseł Koalicji Obywatelskiej zamieścił na Twitterze bardzo charakterystyczne zdjęcie z sali sejmowej.

REKLAMA

– Wąsika i Kamińskiego nie ma podczas debaty o nielegalnych podsłuchach, bo siedzą w więzieniu za nielegalne podsłuchy. Zostały po nich tylko plakaty. Czy pod koniec kadencji w ławach poselskich PiS zostaną tylko plakaty, a reszta „solidarnie z Kamińskim i Wąsikiem” pójdzie do celi? – napisał w serwisie X Roman Giertych.

Jak można było się spodziewać, wpis Giertycha spotkał się z dużym odzewem ze strony internautów. „Szyderczy uśmiech zwycięstwa” – pisała jedna osoba. „Plakaty powinny zostać usunięte. Większość Polaków uważa, że miejsce przestępców jest w więzieniu” – dodawała inna.

REKLAMA

REKLAMA