GIS wycofał z obrotu na terenie całej Polski produkt „Spring Home TYJ SPRING ROLL PASTRY”. To popularny papier do przygotowania sajgonek. Konsumenci mogą go zwrócić w dowolnej chwili.

Co było przyczyną wycofania papieru do sajgonek? GIS poinformował, że powodem był brak informacji o obecności mleka, który jest składnikiem alergennym. Papier do sajgonek to produkt mrożony, który zawiera białko mleka – kazeinę. Tej informacji zabrakło na etykiecie produktu. GIS postanowił wycofać produkt, bo skonsumowany przez alergika, mógłby mieć negatywne skutki.

Wycofany produkt to Spring Home TYJ SPRING ROLL PASTRY 250 mm x 30 arkuszy o wadze 550 g. Wycofane zostały wszystkie numery partii o dacie minimalnej trwałości do 08/02/2023 włącznie. Podobnie wycofane zostały papiery do sajgonek z wszystkich partii z zawartością 40 arkuszy i datą minimalnej trwałości do 08/02/2023 włącznie. Wycofane zostały również produkty z zawartością 50 arkuszy o różnych wielkościach. Dotyczy to wszystkich partii produktów TYJ SPRING ROLL PASTRY.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę