REKLAMA

Kolizja
Fot. Stop Cham YouTube

Na kanale „Stop Cham” na YouTube pojawił się kolejny interesujący materiał. Tym razem przedstawia on sytuację ze Śląska, gdzie jedno z aut wypadło z drogi, a inni kierowcy nagle musieli hamować. Ich zachowanie może jednak dość mocno zastanawiać.

REKLAMA

Nagranie z kamerki samochodowej pochodzi z drogi S1 w województwie śląskim. Zdarzenie miało miejsce w sobotę 18 listopada, kiedy to warunki na drogach w całym kraju były bardzo trudne. W wielu miejscach padał śnieg, co mocno utrudniało kierującym poruszanie się.

Na udostępnionym na kanale „Stop Cham” filmie widzimy, jak jedno z aut wypada z jezdni. Na szczęście w wyniku tego nikomu nic się nie stało, jednak autor nagrania słusznie zwrócił uwagę na naganne zachowanie ze strony innych uczestników ruchu.

REKLAMA

– W takim przypadku należy zwolnić i sprawdzić co się stało. Ale czy to powód do zatrzymania niemal do zera na środku drogi ekspresowej? Na jedno z nich najeżdża audi, które także porusza się jak na te warunki z dużo za szybką prędkością. Nic nie tłumaczy kierującego audi, który najechał na jednego z „gapiów” i wpadł na auto na poboczu drogi omal nie potrącając pieszego. Ale czy tylko my mamy wrażenie, że inni kierowcy w tym przypadku także zachowali się nieodpowiedzialnie? – czytamy.

W sekcji komentarzy pod udostępnionym materiałem można znaleźć więcej komentarzy, którzy niemal zgodnie twierdzili, że ich zdaniem kierowcy również nie zachowali się w tej sytuacji tak, jak powinni.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA