Groźna kolizja w Warszawie. Cztery pojazdy poważnie uszkodzone

policja
fot. Pixabay

W czwartek na warszawskiej Ochocie doszło do niebezpiecznie wyglądającej kolizji. Brały w niej udział cztery samochody, czego efektem było sparaliżowanie ruchu w okolicy Dworca Zachodniego. Jeden z kierujących miał być pod wpływem alkoholu.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 13:00 w okolicach Dworca Zachodniego, w którym codziennie znajdują się setki osób. W wyniku zdarzenia dwa pasy w kierunku centrum były zablokowane, a obecnie policja wciąż ustala okoliczności kolizji.

Pijany kierowca może stracić samochód

Dziennikarze tvnwarszawa.pl ustalili, że w wypadku wzięły udział cztery samochody – hyundai, volkswagen, kia oraz dostawcze renault. W wyniku kolizji zostały one poważnie uszkodzone, a to z kolei przełożyło się na długotrwałe przywrócenie ruchu na ulicy.

REKLAMA

Na miejscu pojawiły się dwa zespoły pogotowia ratunkowego, ale na szczęście żadnemu z biorących udział w zdarzeniu nie stało się nic groźnego. Wiadomo jedynie, że kierujący volkswagenem miał jeden promil w wydychanym powietrzu – przekazał Rafał Markiewicz z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Biorąc pod uwagę niedawne zmiany w Kodeksie Karnym, niewykluczone, że sprawa z udziałem pijanego kierowcy volkswagena będzie miała swój finał w sądzie. Już teraz można przypuszczać, że za jazdę po alkoholu, w dodatku w takim stężeniu zostanie odebrane mu prawo jazdy.

REKLAMA

Podziel się: