Groźny wypadek podczas protestu. Jeden z rolników potrącony [WIDEO]

Potrącenie
Fot. Twitter

Podczas organizowanego w środę w Łęczycy protestu rolników doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Pewien kierowca, chcąc ominąć blokadę na drodze, potrącił jednego z uczestników manifestacji. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać wypadek.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce na jednym z rond w Łęczycy w środowe popołudnie. Kierowca busa w pewnym momencie natrafił na blokadę drogową, stworzoną przez protestujących rolników. Jednego z nich potrącił, w wyniku czego poszkodowany trafił do szpitala.

– Kierowca wjechał na rondo, także przez chodnik i trawnik, na którym trwała nasza akcja. W pewnym momencie dodał gazu „na maksa” i skończyło się to niemal na przejechaniu po nogach naszego kolegi – wskazał świadek zdarzenia cytowany przez Onet.

REKLAMA

Poszkodowany twierdzi, że celowo został potrącony

W rozmowie z Onetem świadek zdarzenia opisał, że „sprawa nie wygląda dobrze”. – Ten kolega jest w szpitalu, miał już zrobiony rentgen łokcia. Jest dość obolały – zaznaczył, opisując stan poszkodowanego, którym okazał się być 43-letni rolnik spod Łęczycy.

Sam potrącony protestujący uważa, że kierowca specjalnie go potrącił. – Zrobił to, gdy zacząłem nagrywać go telefonem komórkowym. A zacząłem to robić, bo ten człowiek niszczył pas zieleni, przejeżdżał między innymi przez drzewka na rondzie – oznajmił w rozmowie z Onetem.

REKLAMA

Podziel się: