Broń
Fot. Policja w Grudziądzu

Na jednej z ulic w Grudziądzu doszło do mrożących krew w żyłach zdarzeń. Pewien mężczyzna oddał strzały w kierunku autobusu komunikacji miejskiej. Policja teraz opublikowała jego wizerunek i prosi o pomoc w identyfikacji.

To, co wydarzyło się w Grudziądzu, mogłoby być scenariuszem filmu akcji. Obok ławeczki stała grupa osób i początkowo nie wzbudzała podejrzeń. Po przyjrzeniu się widać, że jeden z mężczyzn trzyma w ręku broń.

Do zdarzenia doszło 5 listopada tego roku w godzinach popołudniowych przy ulicy 23 Stycznia w Grudziądzu. Śledczy z tamtejszej komendy wszczęli dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia przez mężczyznę, który na zdjęciu trzyma pistolet.

Jak dotąd nie udało się ustalić jego tożsamości. Wiadomo jednak, że oddał strzały z wiatrówki w kierunku autobusu komunikacji miejskiej. Przymierzył do tego stopnia celnie, że doprowadził do uszkodzenia tylnej szyby pojazdu. Na szczęście nikogo nie ranił.

Sprawcy szkód grożą teraz poważne konsekwencje, dlatego policja rozpoczęła działania w celu jego identyfikacji. Pomóc w sprawie mają udostępnione fotografie z kamery monitoringu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę