REKLAMA

Rodzice czteromiesięcznej Nadii aresztowani za znęcanie się nad dzieckiem. Dziewczynka trafiła na OIOM z poważnymi obrażeniami
fot. Pixabay

Prokuratura południowej Zelandii i Lolland-Falster w Danii, że mężczyzna podejrzewany o serię zbrodni na młodych kobietach od kilku miesięcy przebywa w areszcie. Śledczy wykazali, że w każdym z przypadku stosował podobny schemat.

REKLAMA

W maju i czerwcu tego roku w Næstved ma się odbyć rozprawa z udziałem 32-letniego mężczyzny. Postawiono mu zarzuty co najmniej trzech przypadków porwania, gwałtu i morderstwa. Prawdopodobny sprawca tych bestialskich czynów siedzi za kratkami od kwietnia ubiegłego roku.

Mężczyzna został zatrzymany w związku z porwaniem 13-letniej dziewczynki. Ponadto postawiono mu zarzuty związane z długotrwałym pozbawieniem dziecka wolności, gwałtem, a także usiłowaniem zabójstwa.

REKLAMA

Serwis informacyjny mercur.de przekazał, że zatrzymany miał skrzywdzić nie tylko 13-latkę. Śledczy są przekonani, że za kilka wstrząsających zbrodni z ostatnich lat również może być odpowiedzialny 32-latek. Miał stosować podobny schemat.

Ofiarami zatrzymanego miały być 17-latka, 15-latka i właśnie 13-latka. Sprawca wpadł, a przypadek ten pozwolił rozwiązać zagadkę dwóch poprzednich zdarzeń. 32-letni mężczyzna przyznał się wprawdzie tylko do tego ostatniego przestępstwa, jednak policja nie ma wątpliwości, że działał w identyczny sposób.

REKLAMA

REKLAMA