fot. Pixabay

Z takiej traumy nastolatka nie wydostanie się już zapewne przez całe życie. Jak podaje portal „o2” – 16-letnia dziewczyna została wielokrotnie zgwałcona przez grupę osiemnastu mężczyzn. Z późniejszych zeznać nastolatki wynika, że zbiorowy gwałt zleciła jej matka. Motywem miało być to, iż dziewczyna nie zgodziła się zostać prostytutką.

W czwartek 9 czerwca na policję w dystrykcie Sabarkantha w Indiach zgłosiła się 16-letnia dziewczyna. Powiedziała policjantom, że została zgwałcona. Wniosła skargę łącznie przeciwko 20 osobom – 18 mężczyznom, którzy w sposób potworny zbiorowo wykorzystali ją seksualnie oraz wobec jej matki i ciotki, które miały zmuszać ją do prostytucji.

Matka i ciotka zmuszały nastolatkę do prostytucji. Kiedy się nie zgodziła, zleciły gwałt

16-latka zeznała funkcjonariuszom, że wszyscy mężczyźni, którzy ją gwałcili, byli znajomymi jej matki. Wcześniej jej matka – wraz z jej ciotką – usiłowały zmusić ofiarę do sprzedawania swojego ciała za pieniądze.

Po kilku dniach… wycofała swoja skargę. Zmusili ją?

Portal „Indian Express” – powołując się na swoje źródła w policji – poinformował, że nastolatka wycofała swoją skargę w sobotę, na trzy dni po tym, kiedy zgłosiła się na policję. Pomimo wycofania oskarżeń, policja nadal jednak zajmuje się tą sprawą z uwagi na wiek dziewczyny. Ofiarę poddano ponadto opiece lekarskiej.

Policja rozpoczęła również proces aresztowań domniemanych sprawców zbiorowego gwałtu na nastolatce. Aresztowana została m.in. także matka ofiary, która – według zeznań dziewczyny – miała zlecić napaść seksualną na swoją córkę.

„Trzech oskarżonych, w tym matka, zostało aresztowanych i obecnie przebywają w areszcie policyjnym” – poinformowali policjanci, cytowani przez „Indian Express”.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!